Zubná prax MUDr. Vladimíra Paulecha bola založená už v roku 1993 ako prvé súkromné stomatologické pracovisko na Kysuciach. Svojim pacientom (dospelým i deťom) poskytuje už viac ako tridsať rokov komplexnú stomatologickú starostlivosť na priamu platbu, bez zmluvného vzťahu s poisťovňami. Poskytuje služby v súlade s napredovaním vývoja v stomatologických technológiách a vede.

Sme moderné zdravotnícke zariadenie so štyrmi ordináciami lekárov a jednou ambulanciou dentálnej hygieny, vlastným RTG pracoviskom (s radioviziografiou, digitálne spracovávanými intraorálnymi, panoramatickými snímkami i 3D-CT prístrojom - celý chrup, dutiny a kĺby sú naraz a bez dlhého čakania zobrazené na monitore počítača, a to pri zníženej intenzite žiarenia,u 3D-CT röntgenovom prístroji i v priestorovom trojdimenzialnom zobrazení.), recepciou a moderným prístrojovým i materiálovým vybavením. Lekári pracujú pod vedením dvojatestovaného stomatológa MUDr. Vladimíra Paulecha a sú priebežne pripravovaní a doškoľovaní poskytovať služby vo vysokej kvalite a s ohľadom na požiadavky pacientov.

Pravidelne sa zúčastňujeme domácich i zahraničných školení, kurzov i odborných výstav. Získané poznatky sa snažíme ihneď aplikovať do našej práce, preto pracujeme s modernými technológiami a materiálmi.

Prečo robíme na "priamu platbu"?

V dobe moderne sa rozvíjajúceho odboru zubného lekárstva nie je príliš veľa priestoru pre kompromisy v oblasti kvality. Ošetrenie „sponzorované“ zdravotnými poisťovňami bohužiaľ odráža neradostnú situáciu systému nášho zdravotníctva. Komu kompromisy nevadia, ten veľakrát dostáva z tohto systému ošetrenie blížiace sa provizóriu, ktoré je nútený zubný lekár vytvoriť počas Vašej krátkej návštevy, pretože v čakárni sú ďalší pacienti, ktorí sa tiež domáhajú ošetrenia.

V našej zubnej praxi si pacienti hradia ošetrenie v plnej výške sami. Vďaka tomu od nás dostávajú kompletný servis zubného ošetrenia a dentálnej hygieny bez časového stresu na vysokej úrovni.

Priateľský prístup, bezbolestnosť ošetrenia a profesionalita sú samozrejmosťou. Investícia do svojho zdravia je tým najlepším, čo sami pre seba môžeme urobiť.
Prieskum spokojnosti pacientov

Vážení pacienti,
záleží nám na vašej spokojnosti. Snažíme sa priebežne skvalitňovať služby komplexnej stomatologickej starostlivosti, ktoré Vám poskytujeme. Z tohto dôvodu Vás prosíme o vyplnenie krátkeho dotazníka zameraného na zistenie Vašej spokojnosti. Zdôrazňujeme, že odpovede budú spracované anonymne a poslúžia výlučne pre potreby realizovaného prieskumu. Sľubujeme, že Vašim námetom budeme pripisovať vysoký význam a zistené nedostatky sa budeme snažiť odstrániť.
Ďakujeme.

Elektronický dotazník
Naša filozofia a kľúčové hodnoty:
  • prácu vykonávame s ohľadom na požiadavky a očakávania našich pacientov, aby od nás odchádzali spokojní,
  • snažíme sa aplikovať do praxe súčasné svetové trendy v stomatológií,
  • našich zamestnancov sústavne vzdelávame, aby vedeli správne diagnostikovať a liečiť stomatologické problémy pacientov,
  • snažíme sa vykonávať svoju prácu citlivo, trpezlivo, precízne a bezbolestne, aby pacienti postupne prekonali strach zo zubára,
  • naším hlavným zámerom je, aby nami vykonaná práca mala dlhodobú trvácnosť, vyzerala esteticky a najmä bola funkčná,
  • usilujeme sa o to, aby pacienti, ktorí nás pravidelne navštevujú, vedeli, aký význam má prevencia, a správna ústna hygiena,
  • najlepšou reklamou je pre nás pacient, ktorý je s prácou spokojný a je ochotný nás odporučiť svojim priateľom a známym.
Ordinačné hodiny
Po 8:00 - 18:00
Ut 8:00 - 15:00
St 8:00 - 18:00
Št 8:00 - 15:00
Pi 8:00 - 13:00
DummyText
Možnosť dohodnúť sa aj na individuálnom termíne ošetrenia.
Kontakty
041 / 433 34 66
info@primadent.sk
Moyzesova 1420, Čadca
Kde nás nájdete
© Copyright Primadent s.r.o.

Primadent s.r.o.