Technológie

Zubná prax je vybavená modernými technológiami, ktoré sú potrebné na poskytovanie kvalitnej stomatologickej starostlivosti.

Štyri kompletne vybavené stomatologické ambulancie a jedna ambulancia dentálnej hygieny

stroje so svetelnými koncovkami, endo-motory, vysokofrekvenčný prúd (kauter) na drobné chirurgické zákroky, akceleračná lampa na bielenie zubov, apexlokátor, air-flow – odstraňovanie sfarbenia z povrchu zubov.

RTG pracovisko

s intraorálnym röntgenom a radioviziografiou, digitálnym panoramatickým röntgenom (digitálne spracovanie snímkov, až o 90 % nižšia dávka žiarenia, ako pri klasickom spôsobe na film). Okrem toho používame na našom pracovisku i 3D-CT röntgenový prístroj, s ktorým máme možnosť vyšetriť v priestorovom - trojrozmernom zobrazení celý chrup, čeluste, dutiny a kĺby, a to pri zníženej intenzite žiarenia.

Panoramatický röntgen
AJAT ART Plus

ktorý používame na našom pracovisku, významne prispieva ku kvalite našej starostlivosti. Vďaka modernému snímaciemu systému máme k dispozícii diagnostický nástroj, ktorý nie len napomáha pri príprave jednotlivých zákrokov, ale má nenahraditeľnú úlohu aj pri preventívnych kontrolách.

Viac informácií

NEWTOM GIANO
(DIGITÁLNY 3D RONTGEN)

pre zlepšenie diagnostických možností, kvality a zvyšovanie starostlivosti o našich pacientov je naša pracovisko vybavené novým röntgenovým prístrojom CBCT (Cone Beam Computed Tomography) pre zhotovovanie 3D snímok pacientov. Prístroj umožňuje reálne 3D zobrazenie vybranej oblasti kostry i mäkkych častí hlavy v trojrozmernom zobrazení s presnosťou od 0,075 mm.

3D zábery môžeme využívať pre komplexnejšiu diagnostiku vybraných problémov, napríklad:

- presné a bezpečné plánovanie implantátov,
- zložitejšie endodontické ošetrenie,
- ortodonciu a orálnu a maxilofaciálnu chirurgiu,
- presnú priestorovú lokalizáciu patologických procesov a útvarov, poranení v tvárovej časti hlavy, čelustných dutín a klbov, rôznych anatomických odlišností, uloženie retinovanývh zubov a pod.

Viac informácií
CEREC tz.v CAD-CAM technológia

počítačová jednotka s intraorálnym skenerom a samostatným frézovacím unitom na zhotovovanie celokeramických protetických náhrad priamo v ambulancii na počkanie.

Viac informácií
Operačný mikroskop

slúži na zväčšenie a osvetlenie ošetrovaného zuba, čo umožňuje lekárovi získať detailný prehľad v operačnom poli a pracovať až s 30-násobným zväčšením. Ide o nákladný pristroj, avšak významne zvyšuje kvalitu prace a má viaceré možnosti využitia, (v implantológii, v mikrochirurgii, v estetickej stomatológii, pri diagnostike a endodoncii).

Viac informácií

SEDÁCIA
RAJSKÝM PLYNOM

Viac informácií
Laser

využívaný na chirurgické výkony na mäkkých tkanivách, parodonte a v endodoncii.

Intraorálna kamera

možnosť ukázať pacientovi priamo a detailne konkrétny zub na obrazovke,
ako aj priebeh a výsledok
ošetrenia.

STROJOVÉ MIEŠANIE
ODTLAČKOVÝCH
A VÝPLŇOVÝCH HMÔT

potrebné na presnejšie a kvalitnejšie odtlačky a zubné plomby.

Air-Flow

Pieskovací prístroj pre supragingiválne odstraňovanie povlaku, pigmentácií a leštenie zubov s technológiou AIRFLOW®.

Prieskum spokojnosti pacientov

Vážení pacienti,
záleží nám na vašej spokojnosti. Snažíme sa priebežne skvalitňovať služby komplexnej stomatologickej starostlivosti, ktoré Vám poskytujeme. Z tohto dôvodu Vás prosíme o vyplnenie krátkeho dotazníka zameraného na zistenie Vašej spokojnosti. Zdôrazňujeme, že odpovede budú spracované anonymne a poslúžia výlučne pre potreby realizovaného prieskumu. Sľubujeme, že Vašim námetom budeme pripisovať vysoký význam a zistené nedostatky sa budeme snažiť odstrániť.
Ďakujeme.

Elektronický dotazník
Naša filozofia a kľúčové hodnoty:
  • prácu vykonávame s ohľadom na požiadavky a očakávania našich pacientov, aby od nás odchádzali spokojní,
  • snažíme sa aplikovať do praxe súčasné svetové trendy v stomatológií,
  • našich zamestnancov sústavne vzdelávame, aby vedeli správne diagnostikovať a liečiť stomatologické problémy pacientov,
  • snažíme sa vykonávať svoju prácu citlivo, trpezlivo, precízne a bezbolestne, aby pacienti postupne prekonali strach zo zubára,
  • naším hlavným zámerom je, aby nami vykonaná práca mala dlhodobú trvácnosť, vyzerala esteticky a najmä bola funkčná,
  • usilujeme sa o to, aby pacienti, ktorí nás pravidelne navštevujú, vedeli, aký význam má prevencia, a správna ústna hygiena,
  • najlepšou reklamou je pre nás pacient, ktorý je s prácou spokojný a je ochotný nás odporučiť svojim priateľom a známym.
Ordinačné hodiny
Po 8:00 - 18:00
Ut 8:00 - 15:00
St 8:00 - 18:00
Št 8:00 - 15:00
Pi 8:00 - 13:00
DummyText
Možnosť dohodnúť sa aj na individuálnom termíne ošetrenia.
Kontakty
041 / 433 34 66
info@primadent.sk
Moyzesova 1420, Čadca
Kde nás nájdete
© Copyright Primadent s.r.o.

Primadent s.r.o.